Son Dakika Haberleri
Anasayfa / Oyun İndir [PC/Tüm Oyunlar] / Saints Row: The Third Tek Link İndir – Download – Full Pc – Full Oyun – Pc Oyunu

Saints Row: The Third Tek Link İndir – Download – Full Pc – Full Oyun – Pc Oyunu

Saints Row Tek Link İndir

bilgi

Saints Row: The Third bir karışımı korur aksiyon-macera açık bir dünyada, kentsel savaş Saints Row serisinin geleneksel biçimi. Oyuncu, Third Street Saints lideri olarak, oyunun hikayesi ilerleme ana görevi yapan, Steelport, yeni şehri keşfetmek ve yan görevleri yapabilirsiniz. Bu yan misyonlar Etkinlikler, MiniGames, kaleleri, Steelport ve yanma noktaları bir bölümünü kontrol etmek için üzerine alınabilir rakip çete üsleri, on-the-spot çete savaşı vardır. Misyonları başarıyla tamamlanması oyuncunun oyun-içi para, silah, araba ve çete saygı kazanabilirsiniz. Üçüncü olarak saygı kullanır deneyim puanları düzeylerde verebilir, 50 olan en yüksek seviyede, sırayla oyuncunun belirli iyileştirilmesi üzerinde para harcamak sağlar Böyle dövüşleri veya ateşli silah becerileri gibi kendi karakter özelliklerini,.tesviye sistemi müzikçalar belirli bir seviyeye gerektiren çeşitli özelliklere sahip bu nitelikler, veya ‘Perks’, oyuncu karakteri düzeçlenmistir her zaman, satın almanızı sağlar satın mümkündür önce. Para aynı zamanda o oyuncunun cephanelik saklanan bir silah için kapsamları veya ekstra varil ekleme gibi giyim eşyaları, silahlar ve araba ya da silah ve araba yükseltmek için kullanılır olabilir, satın almak için kullanılabilir.Son olarak, para görünümleri, giysiler, ve merkez özelleştirerek, Aziz grup yükseltmek için kullanılabilir.

“İnisiyasyon İstasyonu” sistemi oyuncuların Üçüncü onların karakter yarattıkları yüklemek ‘s online topluluk, ve diğer oyuncular indirmek’ kendi tasarrufu ile oyunu kullanmak için kreasyonlar olanak sağlar.Üçüncü çerçevesinde, oyuncunun dört farklı görünümlere kurabilirsiniz çete için. Son olarak, para da, Steelport içindeki mağazalar ve diğer özellikleri satın almak için zaman içinde çete için, oyun, saatlik bir gelir akışı sağlayacak olan kullanılır.

Bazı görevleri tamamlayarak da, oyuncunun görevi sonuçlandırmak için seçenekleri bir seçim verilebilir. Örneğin, oyuncunun şehirde düşman gökdelenlerden birinin yıkılması devasa bir bomba kullanma seçeneği vardır, onlar eylem için saygı büyük bir kazanç olacaktır rağmen, oyunun geri kalanı için şehrin siluetini değiştirecek ve olacak Binanın ayakta bırakarak oyuncu olmayan karakterleri bu Saints için bir merkez olarak kullanılmasına izin verir, oyuncunun farklı tepkiler neden olur.Yeni Etkinlikler, önceki Saints Row oyun birçok yanında girmiştir diğerleri gibi Fight Club, bulunmaz.

Oyuncunun cephanelik silah ile donatılmıştır hangi aracılığıyla bir pop-up pusula olarak sunulmuştur analog çubuk . Yenilik silah tabanca ve otomatik silah geleneksel cephanelik yanında tanıtıldı. Oyuncular aşağı aramak için yeteneğini kazanacaktır airstrikes konaklamış düşmanları veya kullanmak için uzaktan kumanda uzaktan araç kontrol etmek için elektrik hata.ilk iki oyunların aksine, el bombası atma sisteminin iyileştirilmesi lehine hiçbir sağlık kurtarma öğeler vardır; Onlar ateş hattının dışında kalmak gibi karşılığında, oyuncunun sağlığı sürece daha hızlı bir oranda yeniden olacaktır.oyunda neredeyse tüm eylemler olarak Irade tarafından adlandırılan, ikinci bir kontrol düğmesi basılı tutarak hızlandırılabilir “awesome düğmesi”, örneğin, bu düğmeyi basılı tutarken, carjacking zaman füze vuruşu (Bo-Duke-Tu, bir referans olarak oyun bilinen için oyuncunun karakteri neden olacaktır The Dukes of Hazzard ) sürücüsü üzerinden kısa sırayla koltuğu.

Tek oyuncu modu yanı sıra, oyun başka bir oyuncu ile işbirliği içinde çalınabilir.Saints Row 2 gibi, ikinci oyuncu bunların tamamlanması için kredi kazanç, tüm görevleri ve faaliyetleri katılabilir. Ikinci bir oyuncu varken bazı faaliyetler farklı kurallar sağlar;. Örneğin Tiger Escort aktivite, ikinci oyuncu arka koltukta kaplan kontrol etmek zorunda kalacak ilk oyuncu sürücüler ise Bu konuda Çünkü onların odak, Irade başlıktan sevilmeyen rekabetçi çok oyunculu kaldırmıştır.Co-op özellikleri bir ihtiyaç çevrimiçi geçiş .

Örnek Görüntü

video

Sistem G

Saints Row: The Third  Sistem Gereksinimleri:

 

İşletim Sistemi:Windows XP/Vista/ Windows 7
Ekran Kartı:512 Mb
Hard Disk:10 GB
İşlemci:2 GHz
Ram:2Gb  

tıkla indir

http://turbobit.net/6ujqjv5z0hce.html

 

Rar Şifresi:www.bedavaoyunindir.org

 

 

 

 

 

 

http://i.imgur.com/NaelPfr.gif

HİLELERİN ÇALIŞMASI İÇİN BU DOSYAMIZI İNDİRİP MUTLAKA KURUNUZ YOKSA HİLEMİZ ÇALIŞMAZ ARKADAŞLAR

hilenin çalışması için gereken dosya.rar

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


5 + 4 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>