Son Dakika Haberleri
Anasayfa / Oyun İndir [PC/Tüm Oyunlar] / Gta 4 [IV] Tek Link İndir – Download – Full Pc – Full Oyun

Gta 4 [IV] Tek Link İndir – Download – Full Pc – Full Oyun

Gta IV İndir Tek Link Sorunsuz

bilgi

Grand Theft Auto IV 2008 açık dünya aksiyon-macera video oyunu tarafından yayınlanan Rockstar Games ve tarafından geliştirilen Rockstar North . Bu için piyasaya sürülmüştür PlayStation 3 ve Xbox 360 video oyun konsolları, ve için , Windows işletim sistemi. Oyun olduğunu yeniden ve Grand Theft Auto selefine ayrı bir zaman çizelgesi ve dünya (“high-definition evren” olarak bilinen, tasvir serisi] ve kurgusal ayarlanır Liberty City modern ağır göre, New York Şehir . [a] oyunu takip Niko Bellic , bilinmeyen bir savaş gazisi Doğu Avrupa arayışı içinde Amerika Birleşik Devletleri geliyor, American Dream , ama hızla çeteler, suç ve yolsuzluğun bir dünyada dolaşmış olur. Serideki diğer oyunlar gibi GTA IV unsurdan oluşmaktadır oyunlar sürüş ve üçüncü kişi shooter ve özellikleri açık dünya oyuncular onların boş oyunu dünya ile etkileşim hangi oyun,. Grand Theft Auto IV çeşitli çevrimiçi özellikleri çok oyunculu modları.

İki genişletme paketleri orjinal olarak piyasaya oyun için geliştirilmiş olan indirilebilir içerik 2009 yılı boyunca Xbox 360 versiyonu için. Hem Kayıp ve Damned ve Gay Tony Ballad ana GTA IV hikayesi ile birbirine ve yeni kahramanları izleyin özellik yeni araziler. İki bölüm bir stand-alone oyun dediği gibi tüm platformlar için birlikte piyasaya sürülmüştür Liberty City Episodes: Grand Theft Auto . Bir demet orijinal GTA IV oyunu ve Bölümler hem içerdiği de yayımlanan Grand Theft Auto IV başlıklı: Complete Edition. 2.009 avuçiçi oyun Grand Theft Auto: Chinatown Wars revisited GTA IV Liberty City.

Eleştirmenlerce beğenilen serinin ilk oyunu görünmesini de yedinci nesil konsolları , Grand Theft Auto IV yaygın beklenen oldu. Bir büyük ticari ve eleştirel başarı, serbest ve gişe hasılatı elde eden ilk hafta içinde gelir fazla 500 milyon dolardan, dünyada tahminen 6 milyon adetlik satış., Ilk gününde 3,6 milyon adet satış ile sanayi rekorları kırdı As Eylül 2011 , oyun 22 milyon üzerinde kopya sevk etmişti.Grand Theft Auto IV gibi birçok tanıma dahil olmak üzere oyun ve Yaygın basın, hem çok sayıda ödül kazandı Yılın Oyunu . 2012 yılından itibaren oyunu 25 milyondan fazla kopya sattı.
Oldukça öncekiler gibi, GTA IV çekirdek oyun oyuncu büyük vererek oluşan açık dünya özgürce dolaşmak için çevre. Yürüyerek, oyuncunun karakteri, yürümek koşmak, atlamak, engelleri ve yüzmek, yanı sıra kullanım silah tırmanmak ve temel göğüs göğüse çarpışma gerçekleştirebilirsiniz. Oyuncular otomobiller, tekneler, helikopterler ve motosikletler gibi araçlar çeşitli, çalmak ve sürebilirsin. Grand Theft Auto IV Natural Motion yararlanır Euphoria açık, doğrusal olmayan ortamlarda yapmak için yapay zeka, biyo-mekanik ve fizik birleştirir motoru, Bu oyuncular keşfetmek ve nasıl oyun oynamak istediğiniz seçebilirsiniz sağlar. Storyline misyonlar çoğu tamamlayarak oyun yoluyla ilerleme ve bazı içerik ve kent kısımlarını açmak için gerekli olmasına rağmen, oyuncuların kendi boş onları tamamlamak için, onlar gibi, gerekli değildir. Bir storyline göreve çalışırken değil, oyuncular onları faaliyetleri yapmak için yeteneği veren, serbest dolaş olabilir. Böyle bulma ve yok polis arabası veritabanında suçluların veya sokak yarışlarına katılan gibi yan misyonlar saatlerce işgal oyuncu tutabilirsiniz.

Bazı misyonlar birkaç gün boyunca çalışır ve oyuncu ayrıntılı talimatlar veya olaylar için beklemek zorunda gibi, aynı anda çalışan pek çok aktif görevler olması mümkündür. Oyuncu da isteğe bağlı yan misyonlar çeşitli deneyebilirsiniz. Grand Theft Auto IV de içeren ahlak uygun oyuncunun seçimine bağlı hikayesi değiştirmez oyun boyunca birçok noktada seçenek. Oyunun iki farklı uçlarının meydana gelir ki bu seçeneklerden biri tarafından tespit edilir.
Grand Theft Auto IV hikaye takip Niko Bellic , onun 15 kişilik ordu biriminin ihanet tarafından perili olduğu Doğu Avrupa, ismi açıklanmayan bir savaş otuz yaşındaki usta. Bir kaçakçılık vadede kötü bir ortaktan bir ihaneti nedeniyle gider sonra, on yıl sonra, Niko bırakır Doğu Avrupa onun işveren, bir öfke kaçmaya Ray Bulgarin . Ticaret filosunda (kargo gemisi Platypus gemiye hizmet) ve kuzeni hikayeleri inanarak altı ay sonra Roma , Niko sürdürmeye Liberty City gelince Amerikan Rüyası Florian Kravik, o inandığı adamı arıyor yanı sıra onun biriminin hain. Onun gelişinden sonra, ancak, Niko hızlı zenginlik ve lüks Roman masalları borçları ve loansharks kumar mücadeleler gizleyerek yalan vardı, ve yerine bir konak daha kirli bir dairede Roman yaşıyor olduğunu öğrenir.

Niko sonunda öldürme, onun loansharks defalarca Roma savunur Vlad Glebov Roman’ın sevgilisi Mallorie seks için, Roman Rus Tecrübeli mafya mensubu. Niko da Mallorie adlı adlandırılmış Michelle ile Rakı ile arkadaş kalma başlar Jamaikalı uyuşturucu ve silah satıcısı “Little” Jacob Hughes . Niko da steroid bağımlısı ve befriends doğrayın dükkan sahibi Bruce “Brucie” Kibbutz .

Vlad cinayetinden sonra, Niko ve Roman Liberty City üyeleri tarafından kaçırılmış olan Bratva emriyle, Mikhail Faustin ve ortağı, Dimitri Rascalov . Ancak Faustin Vlad öldürmek için Niko kızgın değil ve bunun yerine onu işe alır. Niko hızlı Faustin bir psikopat olduğunu öğrendiğinde Faustin emirleri onu Kenny Petroviç, Liberty City Bratva en güçlü adamın oğlu öldürmek için. Dimitri bir anlaşma müzakere etmeye çalışır, ama Petroviç intikam istiyor. Dimitri iki seçenek Niko sunulur: ya Niko suikast Faustin, yoksa ölür. Ancak, Niko suikast üzerinde toplamak Dimitri ile karşılaşınca, Dimitri onun kızgın eski işverenin Ray Bulgarin için Niko ihanet eder. Niko pusu ama Dimitri ve Bulgarin kaçış ile onun yolu savaşmaktır yönetir.

Hemen ardından, Niko ve Roma evlerinin ve taksi şirketi Dimitri adamları tarafından kundaklanması sonucu tahrip olduğunda Bohan kaçmak zorunda kalıyor. Yapmak için Niko eski çete üyesi için iş alır karşılamak biter Manny Escuela , tanınmış uyuşturucu satıcısı Elizabeta Torres , İrlandalı mafya Packie McReary ve Algonquin uyuşturucu satıcısı Playboy X de mafya Capo hem de bir çırak olur. Niko Ray Boccino ve çarpık Yardımcısı Polis Komiseri Francis McReary .

Ancak, işler Bohan kötü gidin: uyuşturucu biri Niko Elizabeta bir çıkıyor için çalıştığını fırsatının sokması ve başka bir baskın olduğunu. İkinci olaydan sonra, Niko’nun şimdiki kız arkadaşı Michelle sonra o bir devlet kurumu ve için çalıştığını ortaya koymaktadır entraps : Yalnızca onun kapak ile bilinir Michelle ajansı için çalışan içine Niko United Liberty Paper . Niko Niko birimi ihanet adam bulmakta yardım vaadi karşılığında ajans için birkaç bilinen ya da şüphelenilen teröristler öldürür. Liberty City Polis Departmanı o çalıştığında Manny Escuela öldürür Elizabeta, üzerinde yakın başlar vatandaşları tutuklama . Kısa süre sonra Elizabeta tutuklandı. Ingame haber kanalı, Weazel haberine göre, o (yani, 10 yıl, her bir cümle ile uyuşturucu madde bulundurmak 30 adet) 300 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Kötü gider ve tarafından çalınmasını elmas götürür elmas satıcı Isaac Roth, bir çatışma elmas anlaşma Niko asist Ray Boccino Luis Lopez ve tarafından çalınmasını para Johnny Klebitz . Misilleme olarak Boccino Roth ve Johnny’nin arkadaşı Jim Fitzgerald öldürmeye Niko gönderir.

Niko’nun yardım, Boccino bulur Florian Kravik Niko arıyor edildiğini adam karşılığında. Ama Niko Kravik yüzleşir zaman o Florian Bernie Crane ismini değiştirdi ve efemine bir eşcinsel haline geldiğini keşfeder. : Niko hemen Bernie ona kalan tek şüpheli bırakarak, onun birimin ihanetten sorumlu kişi olmadığını belirler Darko Brevic .

Niko da Playboy X ve Playboy akıl hocası için çalışır Dwayne Forge . Forge için bir iyilik olarak Niko öldürür Playboy iş ortakları sonra, Playboy ve Forge arasındaki ilişki her Niko ikisi arasında bir seçim bırakarak, diğer öldürmeye Niko sorar böylece zehirli hale gelir.

Algonquin iken, Niko Packie en yaşlı kardeşleri dahil McReary aile ile güçlü bir bağlantı geliştirir Gerald ve Derrick , ve onların kardeş Kate o olmayan bir cinsel ilişki başlar kiminle,. Birlikte Niko, Packie, ve Derrick, “Aziz” Michael Keane, Algonquin soygunu Özgürlük Bankası ile birlikte. Ancak, soygun düzgün gitmez; Michael öldürüldü ve diğerleri kaçmaya polisin geçmişte onların yol vurmak zorunda kalıyor. Soygundan sonra, Niko Ancelotti Suç Ailesi ve Arnavut kas-erkek arasındaki ilişkiyi yok etmek Gerry McReary ile çalışır.

Bu arada, Derrick uyuşturucu ve alkol onun payı büyük bölümünü geçirdiği ve Niko onda bildiren inanıyor eski ortakları ortadan kaldırmak için gönderir. Yakında Francis McReary Derrick uyuşturucu davranışını polis komiseri olmak için onun planları mahvedebilir endişe olur, ve Derrick öldürmek Niko söyler. Derrick Niko ikisi arasında bir seçim vererek Francis öldürmek Niko sorar Kısa bir süre sonra. Her iki durumda da Niko McReary cenaze davet ve Gerry tutuklandı bildirilir.

Hapisteyken, Gerry kişileri Niko ve tarafından çalınan “lanetli” çatışma elmas bir fidye karşılığında Gracie, Ancelloti Aile Don kızı kaçırma yardım için ona sorar sonra Luis Lopez . Ancak elmas Gay Tony Grace alışverişi sonra, Niko ve Packie elmas onun olduğunu iddia Ray Bulgarin tarafından şaşırırlar. Eden silahlı çatışma elmasları geçen dumptruck içine atılır ve kaybolur.

Niko da ağırlıklı Associate ile, Alderney Pegorino aile için çalışır Phil Bell eroin çalmak ve daha sonra Don, Jimmy Pegorino . Bu Pegorinos, Pavanos ve Ancellottis arasında bir savaş yol açar. Pegorino Boccino bir muhbir olduğunu ikna çünkü Sonunda, Pegorino birkaç kez çalıştıktan sonra, Niko Ray Boccino öldürmek için gönderilir.

Hikayenin sonuna doğru, United Liberty Paper bulur Darko Brevic ve nihai ödül olarak Liberty City onu getiriyor. Niko artık uyuşturucu bağımlısı bir harabe ve Darko 1.000 $ için grup ihanet olduğunu öğrenir Darko ile karşı karşıya gelir. Oyuncu daha sonra da Darko yürütme veya koruyucu seçeneği ile bırakılır. Onun geçmiş Niko ile ele alarak bir final iyilik talepleri Pegorino tarafından çağrılır: Dimitri Rascalov danışıklı olarak eroin üzerinde son derece kazançlı bir anlaşma ile yardım etmek.

Örnek Görüntü

video

Sistem G

Gta 4 [IV] Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi:Windows XP/Vista/ Windows 7
Ekran Kartı:512 Mb
Hard Disk:13  GB
İşlemci:1.8 GHz
Ram:2 Gb  

tıkla indir

http://turbobit.net/l4k78na0b0hg.html

 

 

Rar Şifresi:www.bedavaoyunindir.org

 

 

 

http://i.imgur.com/NaelPfr.gif

HİLELERİN ÇALIŞMASI İÇİN BU DOSYAMIZI İNDİRİP MUTLAKA KURUNUZ YOKSA HİLEMİZ ÇALIŞMAZ ARKADAŞLAR

hilenin çalışması için gereken dosya.rar

Hakkında admin

26 yorum

 1. çok saol kardeşim indiriyorum

 2. ben gta 4 dü gördümü kalbim küm küm atı

 3. açılmıo ya chrome ‘da 2 gün kaldı dio açmıo

 4. kaç saatte/günde iniyor

 5. Gta 4 [IV] Sistem Gereksinimleri:
  İşletim Sistemi:Windows XP/Vista/ Windows 7
  Ekran Kartı:512 Mb
  Hard Disk:13 GB
  İşlemci:1.8 GHz
  Ram:2 Gb

  burası çok yanlış

  işlemci hızım 2.90 ghz ve kasıytor
  ram 8gb var kasıyor
  ekran kartı 2gb ati radeon hd 5400 series kasıyor
  2TB boş hardisk var yine ksıyor
  işletim sistemim win7 de denedim kasıyor win8 kasıyor

  • Ahmet önce görev yöneticisine gir işlemler kısmından gta4 ü bul sağ tıkla öncelik ata kısmından ün üsttekini yap. Sonra gta4 simgesine gel özelliklere gir yukarıdan uyumluluğa gir en altta yönetici olarak çalıştıra bas. Eğer sorun çözülmezse Game Booster indir. kurulumunu yap ve o programı kullan.

 6. cok saol ins iner

 7. 2 Gün diyo biraz zor iner bu

 8. 2 gün dio nah iner lan bu oyun aSDA:SD:AS: 😀

 9. çalışıyormu bu oyun arkadaşım indiriyoruz ama

 10. benimde 58 saat görünce kalbim gümgüm attı

 11. beyler abarmayın superonline var 3saat 45 dk da indirdim oyunu ama oyunu yükleyen harbi baya sabırlıymış hll olsun eline sağlık

 12. Ortak Bene 15 dk indirdi sipelinetnet.coma girin aldınız şifreyi çalıştıra atin internet süper hızlanır

  (Not)Şifre Bedawa

 13. aga iso dosyası kurulumunuda bi göstersenya.. çok karmasık indirdik ama..

 14. Admin nasıl yüklenileceğine dair video atar mısın? Kurulum çok zor. Video Çekip Atarsan Çok iyi olur.

 15. Bu oyunu ninem bile indirse inmez lan 3 gün diyo

 16. lan gta 5 pc torrent marketinde var 26 gün bekledim indirildi şimdi kopuyom

 17. Gta vice city yi 15mb/s de indirior bunu ise 59kb/s de ne iş ?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


9 − 2 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>